مقالات موبایل سامسونگ

نحوه ساخت و کاربرد های اپل آیدی

نحوه ساخت و کاربرد های اپل آیدی : اکانتی که کاملا شخصی است را اپل ایدی مینامند و شامل یک آدرس ایمیل از شما و رمز عبور که آن را شما انتخاب کرده اید می باشد. اپل آیدی به دو صورت قابل ساخت است. حالت اول اپل آیدی بر روی ایمیل شما با مشخصات شخصی شما و همچنین رمز مورد نظر شما ساخته می شود. حالت دوم خرید اپل ایدی های آماده آمریکا می باشد که ساخت اپل ایدی قبلا در آمریکا انجام شده و دارای رمز عبور و ایمیلی مشخصی هستند در این موارد شما میتوانید پس از خرید این اپل آیدی ها مشخصات موجود را مشاهده کرده و همینطور میتوانید در صورت دلخواه رمز عبور آن را نیز عوض کنید.

نوشته های مشابه
نحوه ساخت و کاربرد های اپل آیدی
نحوه ساخت و کاربرد های اپل آیدی

کاربرد های اپل آیدی

این اپل آیدی ها هویت کاربران اپل را توصیف میکند و شرکت اپل شما را با این هویت ها شناسایی میکند. این اپل آیدی ها باعث میشوند دستگاه های اپل شما همزمان به طور یکپارچه با یکدیگر کار کرده و در ارتباط باشند. تمامی کاربران اپل که از محصولات این شرکت استفاده می کنند نیازمند به داشتن اپل آیدی می باشند که درست کردن این اپل ایدی ها رایگان است!!

کاربرد های اپل آیدی میتوان به استفاده کاربر از برنامه های اپ استور، آیکلود، مک اپ استور، آیتونز، فیس تایم، آی بوک، آی مسیج و…. اشاره کرد.

اپل آیدی تمامی اطلاعات شما در سرویس های اپل ذخیره خواهد کرد. لازم به ذکر است اگر شما اپل آیدی خود را غیرفعال کنید و یا اطلاعات خود را گم کنید امکان بازگشت آن ها توسط اپل آیدی وجود دارد.

بیشترین مشکلات موبایل را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید.

اپل آیدی در کجا قرار دارد ؟

همانطور که در این مقاله به آن اشاره شد برای استفاده از تمامی سرویس های اپل شما به اپل آیدی نیاز خواهید داشت و باید آن را در گوشی خود فعال کنید. این اپل آیدی در کارهایی مانند دانلود برنامه از آیتونز و اپ استور- ذخیره و بک آپ اطلاعات گوشی-ردیابی گوشی از راه دور-برقراری تماس تصویری با فیس تام-استفاده از آی مسیج و… را به شما ارائه میدهد. پیشنهاد میکنیم اگر تا به این کا را انجام نداده اید برای ساختاپل ایدی که بسیار مهم است، به تعمیر موبایل رایان دل کوک مراحعه کنید.

اپل آیدی در کجا قرار دارد؟
اپل آیدی در کجا قرار دارد؟

اطلاعاتی که در اپل آیدی است کدامند؟

همانطور که در بالاتر به آن اشاره کردیم اپل آیدی مانند کد ملی شما می باشد که در طول روز از آن استفاده می کنید.اپل آیدی شناسه ای می باشد که مختص به شما ساخته می شود و جز شما کس دیگری نام کاربری و رمز عبور آن را ندارد و توانایی وارد شدن به اطلاعات سیستم شما را نخواهند داشت. شما برای ورود به پلتفرم های شرکت اپل و کاربردی کردن گوشی خود به اپل آیدی نیازمند هستید. اگر شما از محصولات اپل استفاده میکنید ولی اپل آیدی نداشته باشید و یا آن را فراموش کرده باشید از بسیاری از امکاناتی که شرکت اپل در اختیار کاربران خود گذاشته است را دریافت نخواهید کرد.

از امکانات و اطلاعاتی که در اپل آیدی میتوان به آن اشاره کرد عبارت اند از:

  • استفاده از App Store
  • استفاده از Apple Music
  • استفاده از iCloud
  • استفاده از iMessage
  • استفاده از FaceTime

آیا ساخت اپل ایدی امکان دارد؟

برای پاسخ به این سوال که آیا ساخت اپل آیدی امکان دارد؟ باید بگویم بله

شما برای ساخت اپل آیدی فقط نیازمند به یک ایمیل معتبر می باشید و در کنار این ایمیل باید از یک شماره موبایل نیز بهره مند باشید. امروزه شرکت اپل شماره موبایل را به یکی از شرط های خود برای احراز هویت در ساخت اپل آیدی افزوده است که کار را برای ایرانیان سخت کرده است. اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید، بهتر است تعمیر موبایل ایفون خود را برای ساخت اپل ایدی به تیم موبایل بسپارید.

به دلیل تحریم های ایران شرکت اپل نیز کشور ایران را در لیست پیش شماره های خود قرار نداده است بنابراین ساخت اپل آیدی با پیش شماره ایران امکان پذیر نمی باشد. اما نگران نباشید راه حل هایی وجود دارد که میتوان این محدودیت ها را جبران کرد و اپل آیدی را به راحتی ساخت که در ادامه به روش های آن خواهیم پرداخت.

شما میتوانید با به کارگیری 3 روش پایین محدودیت شماره تلفن را در ساخت اپل آید جبران کنید:

  1. اولین روش که به نظر ما بهترین روش نیز می باشد شامل استفاده از شماره تلفن یکی از آشناها که در خارج از کشور زندگی میکنند است
  2. راه حل دوم که آسان می باشد ولی هزینه بر است شامل ساخت شماره مجازی می باشد البته باز هم میگوییم این مرحله دارای هزینه است.

نتیجه گیری برای نحوه ساخت و کاربرد های اپل آیدی

یکی از ویژگی های خاص شرکت اپل دارا بودن امنیت بسیار بالا می باشد که در تمامی محصولات آن زبانزد است. شما بعد ساخت اپل ایدی و دریافت آن باید آن را طبق آموزش های داده شده در این مقاله وارد گوشی کنید تا بتوانید از امکانات بی نظیر اپل بهره مند شوید. اپل آیدی هویت و شناسه محصولات اپل نیز می باشد که دارای امنیت بسیار بالایی است. در صورت فراموشی رمز عبور خود و یا اطلاعات اپل ایدی میتوان گفت محصول اپل شما بلااستفاده می باشد و نمی توانید به درستی با آن کار کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا