گوناگون

اعلام تاریخ انتشار بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2

امشب و به صورت رسمی استودیوی اینفینیتی‌ وارد تایید کرد که نسخه جدید بازی محبوب کال آف دیوتی چه زمانی عرضه می شود. تاریخ عرضه بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 رسما توسط اکتیویژن اعلام شده و این کار با یک تیزر ویدیویی ۱ دقیقه ای انجام شد. این بازی قرار است جمعه ۶ آبان ۱۴۰۱ عرضه شود.

نوشته های مشابه

تیزر بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2

Call Of Duty: Modern Warfare 2

همانطور که از نام بازی جدید مشخص است، ادامه بازی محبوب Modern Warfare عرضه شده در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. این بازی در تاریخ ششم آبان ۱۴۰۱ برای کنسول های پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در کنار ایکس باکس سری ایکس و سری اس ارایه خواهد شد. البته بتای عمومی این بازی ابتدا برای کاربران پلی استیشن در دسترس خواهد بود.

 
 
در این تیزر آمده است:

گروه ضربت ۱۴۱ بازگشت بزرگش را با یک تیم جهانی از سربازان قدیمی انجام خواهد داد. آن‌ها شامل کاپیتان جان پرایس، سایمون رایلی (یا Ghost)، جان «سوپ» مک‌تاویش، کایل گریک (یا Gaz) و معرفی سرهنگ نیروهای ویژه مکزیک «الخاندرو وارگاس» هستند.

هنوز درباره تاریخ انتشار گیم‌پلی این بازی یا تیزرهای جدید اطلاعی در دسترس نیست اما احتمالا تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ می تواند برای رونمایی کامل از بازی مد نظر باشد. شایعات و شنیده ها به ما می گوید که داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 باید درباره مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی باشد. منابع آگاه گفته‌اند که داستان کلی این نسخه جدید از نمونه های قبل تاریک‌تر و خشن‌تر خواهد بود. همچنین باید انتظار مبارزات نزدیک‌تر و حساس‌تری را نسبت به نسخه‌های قبلی این مجموعه داشت.

شما از فروشگاه گیم بند می‌توانید خرید انواع کنسول بازی را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا